Chcete být trendy? Noste klobouky!

Chcete vypadat šik a jít s módou? Kupte si klobouk! Tento módní doplněk dramaticky změní váš vzhled. Volba správné čapky nebo klobouku vám nejen zvýrazní křivky vaší tváře, ale ještě díky nim zaujmete své okolí a sklidíte nebývalý obdiv. Klobouk totiž dovede pořádně proměnit váš outfit a povýšit ho o několik příček nahoru. Jaký klobouk nebo čepici byste si měli zvolit, abyste ho mohli nosit s určitým stylem a byli jste in?

Módní doplňky mají ohromnou sílu. Nejen že váš vzhled moderně povýší, ale navíc nemusíte měnit celý šatník a investovat tak do módy velké investice, bohatě totiž postačí, když si pořídíte pár stylových sezonních doplňků.
semišový klobouk

Historie pokrývek hlavy
Ve středověku se z pokrývky hlavy stal jakýsi symbol moci a bohatství. Ženy například nosily veliké klobouky se širokými krempami, které byly bohatě zdobené. Klobouky ale nosili i pánové, byly totiž nutností a znakem dobrých mravů. Postupem času si proklestily cestu mezi ženské módní doplňky barety. Nejprve sice byly součástí vojenské uniformy, o jejich stylový věhlas se zasloužily až modelky. Barety vytlačily na okraj módy ostatní klobouky a pokrývky hlavy. Ve druhé polovině 20. století přišla uvolněnost a pokrývka hlavy již nebyla nutností.
Ale dnes se prostovlasost opět již nenosí, a tak k šatům i k džínům můžete vyzkoušet nejen barety, ale také různé klobouky či čepice z kůže, vlny, semiše nebo jiných materiálů. Čepice dnes nejsou žádnou nutností pro ochranu jejich nositelů před zimou, naopak – stávají se důležitou součástí outfitů.
prodej klobouků
Co vám chybí?
Možná se vám stává, ž stojíte před zrcadlem s pocitem, že nejste dokonalá a něco vám k tomu, abyste se cítila dobře, zkrátka chybí. Právě čepice nebo klobouk dokážou celkový outfit neuvěřitelně podtrhnout. Nebojte se jich! Dnešní móda vyzdvihuje klobouky se širokou krempou, nosit ale můžete i s promáčklou korunou či buřinku. Elegantní jsou také klobouky se závojem či klasické čepice s bambulí. Proto se nebojte nasadit klobouky a zkombinovat je s vašimi prvky šatníku