Chcete zpomalit ejakulaci?


Jsou páry, které se dokážou milovat třeba i celou noc. Čímž samozřejmě nemyslím, že by ani na okamžik neustali v onom kontaktu, který dělá nám lidem takovou radost, ale prostě mají na to, aby se vzrušovali a dosahovali toho největšího uspokojení, jaké jenom nám lidem může sex nabídnout. A to jim mohou plným právem závidět páry jiné. Zejména ty, v nichž má muž předčasnou a příliš rychlou ejakulaci.

Co ty posledně zmíněné neuspokojuje? Samozřejmě to, že je po sexu dřív, než se dosáhne žádoucího uspokojení na obou stranách. Když trvá pohlavní styk pouhou chvilku nebo je muž hotový ještě dříve, než na pohlavní styk vůbec dojde, není to to pravé.

pár při sexu

Ovšem toto je osudem mnoha mužů. To, že jsou někteří příliš rychlí, jim je sice na škodu, ale nic s tím zkrátka sami udělat nedokážou. Jejich tělesná schránka funguje tak, jak funguje. A když jsou v intimních partiích přehnaně citliví, prostě nevydrží. A není nejlépe ani jejich partnerkám, ani jim.

Mnoho takových mužů vysloveně touží po tom, aby neměli ‚tak citlivou spoušť‘. A byli by pro to ochotni podstoupit cokoliv. A je-li tomu tak, přece jenom tu jisté možné řešení je. Takoví muži mohou začít užívat Dapoxetin a tímto přípravkem dosáhnou právě snížení oné své přehnané citlivosti. A když jsou tedy méně drážděni, spíše to při sexu ustojí a jejich ejakulace přijde později. Díky čemuž je pohlavní styk delší a uspokojivější.

pár při sexu

A tak může i zmíněný prostředek ovlivnit sex lidí. A nejen jejich sex, ale i další aspekty jejich vzájemného soužití. Protože i kvalita sexu ovlivňuje rodinné štěstí a upevňuje vztahy, a delší pohlavní styk tak může znamenat i to, že ti dva zůstanou déle, a třeba i napořád, spolu. Zatímco jinak by hrozilo, že se neustále neuspokojovaná žena jednoho dne sebere a odstěhuje se ke svému milenci, který je v tomto ohledu mnohem výkonnější a odolnější.