Decentní nástěnná světla


Při zařizování pokoje mnohdy počítáme hlavně se stropním svítidlem. To ale není dostačující. Každý pokoj se dělí na různě užívané zóny a ne vždy je to jen jeho centrum, kde žijeme, pracujeme, nebo odpočíváme. Nezapomínejme tedy i na další osvětlení. Pokud ale přesto chceme, aby místnosti dominoval na první pohled hlavně lustr, případně jiné vybavení, poohlédneme se nejspíš po nástěnných světlech v ne příliš výrazných odstínech. Uvažujeme-li, že jsou zdi vymalovány bílou barvou, takovéto světla v bílé barvě, případně s bílými doplňky nebo částmi se velmi hodí a pěkně do interiéru zapadnou.

mnoho žárovek

Ale to vůbec neznamená, že takové světlo má být nutně nudné. Nástěnná svítidla Light4home v bílé barvě mají tolik druhů, tvarů a typů, kolik si jen můžete přát. Vybírejte z minimalistických, nenápadných až po zdobné a luxusní svítidla. Záleží pouze na vás. Důležitým kritériem je samozřejmě i to, do jakého pokoje, nebo i exteriéru, budou umístěna. Na stránkách naleznete modely pro všechny tyto případy. Popřemýšlejte také, zda má být svítidlo pevné, či pohyblivé, různě otočné nebo flexibilní tak, jak si ho nastavíte sami podle aktuální situace. V nabídce jsou jednoduchá bodová světla, svítidla s různými barvami stínidel, v kombinaci s kovem, dřevem, rovných linií i romantická svítidla imitující svíce, co dodají vašemu interiéru jedinečné kouzlo. Ať už si vyberete jakýkoli typ, budete spokojeni s kvalitou a bezpečností každého z nich.

vypínač na zdi

Podívejte se, vybírejte a třeba dojdete k tomu, že jste původně hledali nějaké obyčejné, nevýrazné svítidlo a nakonec jste objevili perfektní designový kousek, který podtrhne ostatní vybavení vaší domácnosti, pracovny, kanceláře či ubytovacího zařízení. Vždyť svítidlo nemusí splňovat jen funkci praktickou a dobře svítit, může být také krásné a mít přidanou estetickou hodnotu. Může zazářit.