Inovativní jednička mezi zubními kartáčky


Je asi zbytečné se ptát, zda si čistíte pravidelně zuby. Ale ĆÍM SI ČISTÍTE ZUBY?

To už je důležitá otázka, neboť devět z deseti zubních lékařů (nehledě na reklamy …) vám potvrdí, že mnohem důležitější je technika čištění zubů a kvalitní zubní kartáček. Dokonce jsou i zubaři, kteří tvrdí, že zubní pasta už je nadstandard. Až natolik záleží na vybraném kartáčku na zuby!

čištění zubů

Není od věci také navštívit dentální hygienu, kde vám poradí, jak si správně čistit chrup. Pokud si myslíte, že pro svůj krásný úsměv děláte dost, nechte být! Dentální hygienistka vám nanese na chrup „fialovou vodičku“, a ta teprve ukáže, JAK kvalitně si zuby čistíte! Tam, kde zanechá tmavé skvrny, nedochází k takové očistě, kterou by si vaše zuby zasluhovaly. A možná, když váš chrup uvidíte na fotografii, pak se i zhrozíte, když poprvé uvidíte, jak pracuje zubní kámen a vaše oblíbenost v čajích, kávě nebo červeném vínu!

Abyste předešli kazům a vyhnali ze své ústní dutiny veškeré bakterie a mikroby, je třeba vhodně zvolit i zubní kartáček, který bude jemný, ale zároveň odvede kvalitní a podstatnou část práce na vašich zubech.

zubní kartáčky

Určitě nešlápnete vedle, když se obrátíte k přírodě a zvolíte přírodní zubní kartáček Dentalescure přírodní kartáček s vlnitými štětinkami.

Inovativní jednička mezi zubními kartáčky dvacátého prvního století!

Tento zubní kartáček si oblíbí i vaše dítě, protože je tak jemný, až je ULTRA jemný. Právě proto je velmi šetrný k vašim dásním. Dávno neplatí mýtus, že zuby se musejí čistit tvrdým zubním kartáčkem, abyste dokonali ústní hygienu tak, jak má být. Naopak. Kartáčkem s velmi tvrdými štětinami dokonáte vaše dásně, které se stanou více citlivými a dokonce se vám může podařit i drsným čištěním obnažit zubní krčky, což nedoporučujeme.

Proto zvolte inovativní jedničku mezi zubními kartáčky – s více než 10 000 štětinkami, u kterých se využívá nanotechnologie a je proto šetrný nejen k vašim dásním, ale i zubní sklovině.