Ploty z betonu


Taky jste už někdy přemýšleli nad tím, že byste si k vám domů dali úplně jiný plot? Protože mnoho lidí stále přemýšlí, že by svůj starý plot už nechali zbořit a že si tam dají úplně nový nějaký plot anebo tam nedají vůbec žádný plot. Já si myslím, že pokud si nechcete dát žádný plot, ani třeba například betonový plot, který je velice moderní, tak většinou lidé, kteří nechtějí žádný plot, tak už jsou starší a nemají děti, a hlavně také nemají zvířata. Jenomže tohle není vůbec náš problém, naše situace. My totiž máme dva psy a také kočky. Máme také slepice a dvě malé děti a je naprosto logické, že my bychom se osobně bez žádného plotu tedy vůbec neobešli.

Ploty mají různý design.

My musíme mít nějaký plot, a protože nám se strašně líbí moderní betonové ploty, tak jsme si museli vykalkulovat cenu betonových plotů. A řeknu vám, že ze začátku jsem byla docela v šoku, protože kalkulace betonových plotů mi přišla docela hodně vysoká. My jsme vlastně s partnerem ani tolik peněz bokem daných neměli, ale když jsme se potom dozvěděli, jaké jsou veliké plusy a přednosti těchto krásných betonových plotů, tak jsme si řekli, že vlastně ještě klidně počkáme půl roku, než našetříme zbytek peněz na betonové ploty. Protože nám se opravdu hodně líbí.

Ploty jsou praktické.

A přišlo nám to velice praktické. Tyto betonové ploty si můžete vlastně udělat vysoké, jak vy chcete. A my jsme chtěli nějaké středně vysoké betonové ploty, třeba nějak sto sedmdesát centimetrů, aby se k nám jenom tak někdo nedostal. A betonové ploty chceme mít rovné, aby právě také to znemožňovalo někomu, aby tohle přelezl. Sousedi mají dokonce také betonový plot, ale mají to jenom metr vysoké a já si myslím, že tohle takové zbytečné až nepraktické, protože tohle vlastně přeleze každý. Oni mají dokonce také velikého psa, ale prý je vycvičený a tento krásný betonový plot vůbec nepřeskočí. Záleží opravdu na každém, jakou výšku betonového plotu si každý dá. Mně se líbí ty vysoké ploty, ale nechám to vždycky na vás, jaký máte vy vkus.