Postarejte se o Vaše koupání i po ukončení koupací sezóny

Jelikož je naše země v podnebném pásmu, kde se střídají roční období, tak je jasné, že bohužel i léto a teplé počasí musí jednou skočit, a že přijdou chladnější dny, kdy už nebude počasí vhodné ke koupání ve Vašem zahradním domácím koupání. Jakmile se ochladí na tolik, že víte, že už Vaše koupání nebudete využívat, je potřeba se o něj dobře postarat a připravit jej na příští koupací sezónu tak, aby Vaše koupání bez problémů či jakéhokoliv poškození přečkalo chladné počasí a bylo správně připravené na další léto.

Zazimování nadzemního bazénu nemusí být nadlidský úkol. Může být velmi snadný, rychlý a jednoduchý, pokud ovšem víte jak na věc. My Vám s tímto úkolem můžeme pomoci, aby pro Vás byl snadný, a abyste jej zvládli dokonale. Všechno musí jít jak na drátkách krok za krokem a uvidíte, že to zajisté zvládnete na jedničku.

I když se Vám to bude udát divné a možná i trochu nelogické, tak musíte ještě naposledy zkontrolovat vodu za pomocí testeru a dodat jí potřebné přípravky k úpravě. Naposledy koupací zařízení vyčistěte a zbavte vodu všech nečistot, poté snižte hladinu vody a odstraňte všechny plovoucí zařízení, jako jsou plováky a podobně. K zazimování nadzemního bazénu poté použijte přípravek zvaný zazimovač a to přesně podle návodu od výrobce, který je na přípravku.

K zazimování nadzemního bazénu poté můžete použít buď naplněné plastové lahve, nebo přímodilatační plováky, které zabrání poškození Vašeho koupacího zařízení v případě velmi chladného až mrazivého počasí, kdy se voda změní v led. A posledním krokem je samozřejmě přikrytí krycí plachtou.

Pokud byste si nevěděli rady, nebo chtěli profesionálně zazimovat Váš bazén, tak se obraťte na nás a my se o všechno postaráme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup