Půjčovna dodávek Praha půjčuje vozidla i vodákům

Vydejte se na vodu s přepravní dodávkou

Předběžné odhady slibují dostatek vody – globální oteplování v důsledku emisí oxidu uhličitého je mnoha odborníky považováno za podvod století. Ve skutečnosti dochází spíše k extrémům v proudění vzduchové hmoty a k následným jevům, jako jsou období sucha, extrémní vedro, či lokální povodně. V roce 2020 jsme mohli zaznamenat jeden z těchto výkyvů a ve srovnání s rokem 2015, kdy byla koryta řek téměř vyschlá, letos řešíme problém spíše opačný.

vodáci v Krumlově

To je však dobrá zpráva pro vodáky, kteří mohou splouvat horní úseky říčních toků, kde je v létě méně vody, např. na Ohři nebo na Lužnici.

Zadní steh

Možná jste se setkali s termínem „zadní steh“ v souvislosti s transportem věcí v průběhu vodácké plavby. Tato terminologie se stala oblíbenou zejména s nárůstem větších možností pořízení moderních vozidel s velkým nákladovým prostorem. Dnes má téměř každá početná rodina k dispozici osobní vůz, oblíbené jsou zejména „kombíky“ se střešními hagusy, kam lze vyskládat velké množství zavazadel. Pokud však podnikáte plavbu po řece v partě lidí, může se hodit přepravní dodávka z půjčovny dodávek Praha, a to právě v souvislosti se zadním stehem.

plavba po řece

Tento výraz znamená každodenní přesun jednoho z členů výpravy do předpokládaného místa zakončení denní plavby tímto vozidlem, v němž jsou uložena všechna zavazadla, a není nutné je tedy převážet pracně v lodích. Vůz může sloužit zároveň jako pohotovostní, v případě nějakého úrazu či nehody při plavbě, v ideálním případě má k dispozici přívěsný vozík, kam se dají uložit i poškozená plavidla, anebo jízdní kola a kombinovat vodácké putování s cykloturistikou.

Výhodou tohoto řešení je možnost být všichni pohromadě, mít přehled o svých zavazadlech a nebýt zcela závislí na kempech, ušetřit za náklady na jízdné, kdybyste museli cestovat vlakem nebo více auty. O vypůjčení dodávek na vodu je také velký zájem, proto je vhodné provést před hlavní letní sezonou včasnou rezervaci.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup