Řešení pro každou rodinu


Sháníte bydlení?
Chcete bydlet ve vlastním domě a přemýšlíte zda bude lepší postavit nový, opravit starý a nebo raději koupit hotovou novostavbu? Každá možnost má svoje klady i zápory, ale lidé toužící po rychle získaném bydlení často některá rizika přehlíží. Výsledkem neuváženého nákupu nemovitosti může být nejen přecenění vašich sil co se týče splácení hypotéky, ale také problémy s nemovitostí. I když koupíte novostavbu, nemusí to být výhra.

Rekonstrukce
U rekonstrukci může být problém v tom, že můžete narazit na spoustu skrytých vad, o kterých nemusí vědět ani prodávající. Stačí kopnout trošku jinam než jste chtěli, a problém je na světě. Je to častá záležitost, která ztížila cestu za vlastním bydlením mnoha lidem. Navíc bývá problém s hypotékami, protože banky je na rekonstrukce nerady dávají. Dům k opravě si tedy musíte zafinancovat jinak, a nebo si musíte rekonstrukci provést za svoje peníze.

nový bungalov

U koupě hotové novostavby zase budete řešit, že ne všechno odpovídá vašim představám. Budete se tak muset smířit s jinou dispozicí, jinými materiály nebo třeba i chybami při stavbě, protože i projekty od developerů jsou často nekvalitní a předražené.

U vlastní stavby nového domu máte na výběr mezi stavbou na klíč a nebo stavbou svépomocí. I obě tyto možnosti mají klady i zápory. Ideální je nechat si postavit dům na klíč, protože si můžete vybrat z mnoha typových projektů. U nás si můžete vybrat nejen moderní bungalovy, ale také rodinné domy s garáží nebo třeba s terasou. Cokoliv budete chtít, to vám postavíme.

dům garáž

Stavět s námi je sázka na jistotu. Postavili jsme již spousty nových domovů pro svoje klienty, kteří jsou nadšení z bydlení v novostavbě, kterou jsme jim předali. Domy předáváme v termínu, takže nemusíte mít obavy, že byste museli řešit problém v podobě hledání nájmu, protože byste neměli kde bydlet.