Užívejte si vodní zábavy v dokonale průzračné vodě

Je jasné, že každý majitel domácího zahradního koupání chce, aby toto zařízení správně fungovalo a aby voda v něm obsažená byla vhodná ke koupání a tím pádem čistá a průzračná. K tomu Vám bohužel nepostačí pouze přípravky pro úpravu vody ať už na bázi chloru či kyslíku, protože vodu ve Vašem koupání neohrožují pouze bakterie, ale také mechanické nečistoty a nejrůznější řasy a povlaky usazující se na dně a stěnách celého zařízení.

Právě k odstranění mechanických nečistot a všech usazenin na stěnách a dně koupacího zařízení Vám pomůže kvalitní a spolehlivý bazénový vysavač. Tento přístroj díky svým kartáčům odstraňuje nejrůznější nánosy, povlaky a usazeniny ze stěn i dna koupacího zařízení a tím jej udržují v čistotě.
K čištění malých koupacích zařízení se většinou využívají ruční bazénové vysavače, které se mohou za pomocí hadice připojit k filtraci a kterými čistíte koupací zařízení za pomocí teleskopické tyče. K vyčištění velkých koupacích zařízení je lepší si pořídit poloautomatické či automatické bazénové vysavače, které mohou pracovat jako samostatná jednotka s vlastním filtračním systémem nebo se mohou také napojit na filtraci.

Každopádně v naší široké nabídce najdete jak ruční, tak poloautomatické i automatické bazénové vysavače ve vysoké kvalitě od renomovaných výrobců za opravdu velmi výhodných cenových podmínek a kromě toho také veškeré potřebné příslušenství, jako jsou nejrůznější spony, náhradní kartáče a další doplňky, které byste mohli při údržbě svého koupacího zařízení potřebovat.
Kromě těchto čistících zařízení najdete v našem obchodě také opravdu velký výběr kvalitních a spolehlivých přípravků k úpravě vody a samozřejmě celého zařízení. Naše produkty se postarají o to, aby Vaše koupací zařízení a hlavně vody v něm obsažená byli dokonale ošetřeny po celou koupací sezónu.