Vaše bydlení – naše starost


Bydlení je jednou ze základních věcí pro spokojený život. Každý má nějakou představu o tom co by doma chtěl mít. Každý má nějakou oblíbenou barvu, ve které by se mu líbila výmalba, líbí se mu nějaký styl nábytku nebo celkově bydlení. Do bydlení se odráží i moderní trendy, a v současnosti trendům vévodí boho styl, skandinávský styl a přírodní design. To znamená že v kurzu jsou zemité tóny a bílá barva. Prim hrají přírodní materiály. Mezi doplňky najdete často sklo, keramiku, jutové výrobky, výrobky z lana a podobně. Není ale snadné zkombinovat jednotlivé prvky tak aby výsledek vypadal dobře. Lidé mají tendence všechno kombinovat a výsledek je přeplácaný.

posuvné dveře

Bytový designér v Praze Bydesign vám pomůže proměnit vaše stávající a nevyhovující bydlení v klenot moderního života, kde se vám bude žít opravdu krásně. Na to jak se doma cítíme má vliv samozřejmě i vnitřní prostředí – tedy dekorace, vybavení i výmalba. Existují dokonce návody co byste si do jednotlivých místností měli dát, a co naopak vůbec. Držte se toho a váš domov bude místo, kde najednou budete rádi trávit čas.

Co pro vás designer udělá?
Designer vám vybere nejen vhodný nábytek, sestaví s vámi dokonalou kuchyňskou linku, ale také vám může bydlení změnit doslova od základů. Důležité je mít vyhovující dispozici, a pokud ji nemáte, je to problém, který vám může život pěkně zkomplikovat. Proto je důležité vložit proměnu bydlení do zkušených rukou.

moderní interiér

Designer má vystudovanou vysokou školu, takže vám může poradit jak proměnit i dispozici. Navíc může jít o architekta, který má oprávnění i ke stavební činnosti, takže vám může připravit projekt na míru vašim potřebám. Výsledkem spolupráce může být zcela nový interiér, který vám dokonce promění z návrhu na papíře v realitu. Mnoho designérů má totiž partu šikovných řemeslníků, kteří návrhu vdechnou život.