Hledáte skvělý a levný kočárek?

http://www.in-pocasi.cz/model/ v=“Content-Type“ content=“text/html; charset=UTF-8″>

Výběr kočárku bývá složitější než si myslíme. Zorientovat se v tak velké nabídce, jaká je v současnosti, není jednoduché. Je dobré se poptat ve svém okolí, kdy vám samozřejmě každý doporučí svůj kočárek. Ideální je hledat na internetu podle recenzí, kde lidé píšou i svoje špatné zkušenosti. To vám pomůže vyselektovat výrobky, které by stály za zvážení. Při výběru kočárku dbejte hlavně na velikost a komfort pro miminko i pro vás. Je důležité, aby se kočárek snadno ovládal a poskytoval miminku dostatek prostoru.

procházka s kočárkem

I takový kočárek najdete v nižší cenové relaci. Jedním z nich je oblíbený kočárek Riko basic 3v1. triko je výrobce, který na trh dodává velmi kvalitní kočárky za příznivé ceny – právě tento model seženete za 7 500 Kč, což je velmi příjemná cena za to, že dostanete kvalitní podvozek, hlubokou korbu, sportovní nástavbu a autosedačku.

Proč si vybrat Riko basic 3v1?
– Má velkou boudu a lehký rám, díky kterému se vám bude kočárek snadno nakládat do auta
– Má nastavitelnou rukojeť
– Sportovní verzi je možné přidělat po směru i proti směru jízdy

žena s kočárkem

Kočárek si rychle zamilujete, protože kvalitou rozhodně nezaostává za dražšími kousky od jiných výrobců. Za tuto cenu získáte bohatě vybavený kočárek v moderním designu, který si hned zamilujete. Co se týče barevných kombinací, na výběr máte z tmavých i světlejších barev. Jde o kombinaci tmavé stříšky a jednobarevné korbičky, takže kočárek rozhodně zaujme na první pohled. Barevné kombinace jsou velmi povedené a celkově kočárek vypadá mnohem lépe, než jste asi za tak nízkou cenu čekali.

Přijďte si ho vyzkoušet k nám na prodejnu, kde si můžete vyzkoušet i manipulaci – zejména skládání a rozkládání. Díky osobní prohlídce budete hned vědět, zda do něj jít či ne. Nejspíš ale odejdete rovnou s tímto velmi podařeným kočárkem, který si prostě zamilujete. Kvalita za tak nízkou cenu a ještě s hezkým designem není něco, co by vám mohl nabídnout každý výrobce.