Hypotéka, kde malý záznam v registru nemusí vadit

Trápí vás záznam v registru? V tom případě nejste zdaleka jediní. I když je pravda, že takové vědomí vám na náladě příliš nepřidá. Tím spíše, když si potřebujete půjčit peníze. Jestliže vám půjčí vaši blízcí, rodina anebo známí, tak jste tak zvaně za vodou. Ovšem v případě, že pomýšlíte na větší peníze, tak u blízkých s velkou pravděpodobností nepochodíte. V takové situaci se budete muset vydat do banky. Anebo do nebankovní společnosti, i to je rozumné řešení. A nejlepší bude, když se budete zajímat o podmínky jednotlivých možných úvěrů, protože jen v takovém případě můžete zvolit ten nejlepší. A také zjistíte, že pokud máte záznam v registru, pak na bankovní půjčky můžete zapomenout.

Bankovní domy se ze všech sil snaží, aby nepůjčili nikomu, kdo by jim v budoucnosti dluh nesplácel anebo měl se splácením potíže. Takže z tohoto hlediska jsou žadatelé se záznamem v registru rizikoví. Ovšem banky si svou situaci dělají co nejjednodušší. A to v praxi znamená, že jakmile máte libovolný záznam v registru, tak vám žádost o půjčku neschválí. A nebude je zajímat ani to, že jde o banalitu, třeba o to, že jste zápis získali, když jste se o pár dní opozdili s platbou za energie. Takže v případě, že víte, že takový záznam v registru máte, tak do banky nechoďte, nemá to žádnou cenu. Raději si sjednejte půjčku v nebankovní společnosti, kde vám vyjdou vstříc.

detail mincí.jpg

Tam záznam v registru nemusí vadit. Počítejte ovšem s tím, že i nebankovní společnost si ověří, jaký je stav vašich registrů a jaké záznamy v nich máte. Rozdíl je ovšem v tom, že nebankovní společnost posuzuje, který záznam je důležitý, a který méně. A když si sjednáte nebankovní hypotéku bez registru http://www.fahd.cz/hypoteka-bez-registru/, tak je dost pravděpodobné, že při takovém posuzování váš věřitel přivře oko. Tím spíše, pokud nebudete mít potíže splnit další podmínky pro získání půjčky.