Je na čase si zjednodušit život

Tato oblast se týká jak spotřebitelských úvěrů, tak také podnikatelských. S hypotékami, zejména s těmi bankovními, je vždy velká potíž. Člověk k tomu potřebuje dokládat milion papírů, smluv a dokumentů a všechno přitom trvá tak dlouho. Musíte chodit na domluvené schůzky, dokazovat příjmy a nakonec z toho často vyjdete bez peněz. Jak je to možné? Banky totiž vždy posuzují vaši bonitu, jakmile jste například zapsáni v registrech dlužníků, tak vám peníze neposkytnou.
peníze na stole.jpg
Jestliže jste na této černé listině, budete mít v jakékoliv bance problém získat půjčku. Banky se totiž řídí jasně danými pravidly, takže nikdy nepůjčují lidem, kteří jsou zapsáni v registrech dlužníků. Registry jsou bankovního a nebankovního typu a dostat se tam můžete velice snadno. Vaše jméno tam může být zapsáno už za jednu opožděnou platbu. Samozřejmě také se tam vaše jméno může objevit za nezaplacenou fakturu či inkaso a banky se zajímají také hodně o to, zda jste někdy byli v mínusu na účtu. To všechno jsou kritéria, která vám mohou uškodit.
Zjednodušte si život a sjednejte si nebankovní hypotéku. Žádná složitá pravidla, žádné zbytečné a zdlouhavé papírování nebo náročné vyřizování. Vše jde snadno a rychle.
kulaté brýle.jpg

Poskytujeme podnikatelské i spotřebitelské úvěry

Získat můžete až 70 % hodnoty nemovitosti. Ručí se vždy nemovitostí, ale může jít o jakoukoliv. Například pozemek, byt, dům, halu, objekt, komerční budovu či cokoliv dalšího. Splácet budete od jednoho roku až po dobu třiceti let a předčasné splacení je zdarma.
přívěšek domeček.jpg
Jistě si teď říkáte, co jev tom za fígl, že zde popisujeme jenom samé výhody, ale žádný v tom není. Možná si budete říkat, že pokud je to všechno pravdou, tak že to musí být hypotéka s úrokem 20%, ale není tomu tak. Úroková sazba se pohybuje také velice nízko a často je podobné té, kterou znáte z běžné banky.
· Spotřebitelský úvěr – Úroková sazba je nabízena od 4% p.a. s drobným záznamem a s většími záznamy od 7% p.a. Navíc garantujeme nízké splátky. U podnikatelů je tomu také tak a navíc nemusíte dokládat daňové přiznání.