Jedinečné dámské dřevěné hodinky

Ženám sluší na rukách nejen šperk, ale i krásné hodinky. A co a takhle mít originální a jedinečné hodinky, které jsou vyrobeny ze dřeva a krásně zdobí něžnou ženskou ruku.

Dřevěné dámské hodinky https://www.robswood.cz/ jsou ručně vyrobeny v České republice.

dřevěné dámské hodinky

Jak probíhá taková výroba dřevěných hodinek?

Jako první je samozřejmě návrh. Můžete si říct, jakou chcete dřevinu, řemínek, velikost atd.

Dalším bodem je dřevo, můžete si zde vybrat ze tří druhů. Domácí (např. Třešeň), zahraniční (např. Oliva) a exotické (např. Zebrano).

Pak už začíná práce na soustruhu, kde je důležité připravit nejen tělo a záda hodinek, ale i ciferník. Pak nastane broušení, kde se odstraní zbytečný materiál až do dokonalosti.

Pak se jde pomalu do finále. Tím je myšleno vrtání a gravírování. Vše se pak dá dohromady. Provede se povrchová úprava, kdy je povrch ošetřen nejen pomerančovým olejem, ale také tungovým.

Hodinky se zabalí a je hotovo. Takto to zní velmi jednoduše, ale přitom je práce velmi náročná a precizní. Uvidíte propracovaný každý detail, který na dámské ruce bude velmi vynikat.

Na těchto hodinkách je obrovské plus, že si můžete vybrat, zda chcete dřevěný řemínek nebo ne, můžete si zvolit, zda chcete datumovku nebo ne. To si jen tak nikde vybrat nemůžete.

Cena hodinek se pohybuje od 3 590 Kč do 9 990 Kč. Můžete si zvolit i poukaz a někoho obdarovat. Poukaz je od 3 600 Kč.

dřevěné dámské hodinky

Kdy takové hodinky darovat?

Pokud víte, že si vaše přítelkyně, maminka, sestra, babička či jiná žena potrpí na hodinkách, tak je vhodná chvíle je překvapit originálními hodinkami. Dále můžete ženu či dívku obdarovat při významných událostech, jako jsou narozeniny, svátek, Vánoce, MDŽ nebo ke Dni matek. Ale také je krásné obdarovat někoho jen tak z lásky, když si na danou osobu vzpomenete, když někoho milujete.

Uvidíte radost a nadšení z jedinečného dárku, který je vyroben s láskou nejen k samotným hodinkám, ale i k práci a dřevu.