Lišty, které umí víc, než jen chránit

Výrobci podlahových krytin nabízejí skutečně vysoce kvalitní produkty a tak si může každý vybrat takovou podlahu, která mu bude nejbližší. Dřevo, PVC, korek, laminát, bambus, dlažba, koberce a mnohé další mohou tak zdobit jejich domovy. Když se podlaha položí, tak by rozhodně stálo za to, prohlédnout si nabídku českého výrobce, který vyrábí podlahové lišty. Jsou velmi praktickým zakončením a přináší velké benefity pro uživatele.

7-2ba

  • Jedná se o pravý úhel mezi podlahou a stěnou, čímž poskytnou dokonalou ochranu před ušpiněním, když se například provádí běžná údržba.
  • Většinou v těchto místech jsou nevzhledná poškození od kabelového upevnění. Podlahová lišta může tuto deformaci schovat a přitom svojí elegancí pozdvihne celkový design.
  • K lištám se dají dokoupit zakončení, rohy i spojky, proto se dají pěkně položit po celém obvodu a tím skutečně zvýrazní celkový design.
  • Na výběr je různý materiál, provedení, barva i délka.

Bezpečné schody

Chůze po schodech by měla být vždy bezpečná, nicméně i zde se pokládá krytina a to taková, která bude ladit s celkovým vzhledem bytu či domu. Schodové hrany podle vlastního výběru jsou ideální možností, jak krytinu důkladně zabezpečit. Vyrábí se opět v různém provedení a dokonce není problém si vybrat takovou hranu, kam se dají umístit LED diody, což zvýrazní v noci nášlap na plochu schodu.

Schodový profil 70 x 55 mm Küberit 530

Schodová hrana:

  • Zakončuje velmi elegantně schod.
  • Vytváří estetický vzhled.
  • Ochraňuje před sklouznutím.
  • Zviditelní a zvýrazní schody.

Výrobce podlahových lišt nabízí daleko více možností, jak pozvednout úroveň bydlení. Přitom postačí vybrat jen vhodnou soklovou lištu. V nabídce jsou opět v širokém výběru a nechybí i všechny potřebné komponenty. Například plastová soklová lišta přináší nejen skvělou ochranu a je vhodná pro všechny druhy podlahových krytin, ale rovněž umí uschovat různé kabely, aniž by se nějak poničila zeď. Výhodou je i snadná instalace, která se provádí za pomoci šroubu a hmoždinek, pomocí plastového trnu nebo úplně jednoduše nalepením. Záleží jen na uživateli bytu, čemu dá přednost.