Na kanceláře a firmy jsme tu my

V životě každé firmy dojde k situaci, kdy musí z nějakého důvodu změnit sídlo, adresu. Ať již z důvodu rozvoje, kdy prostě stávající prostory přestávají stačit, nebo naopak při vynucené reorganizaci, kdy se hledají různé úspory a optimalizují se náklady na provoz firmy. Se stěhováním může mít pak dost manažerů zamotanou hlavu, protože se celého přesídlení děsí.

dodávka na stěhování

Prostě je to situace, ve které nejsou kovaní, vidí jen spousty nábytku a zařízení, nedokáží si představit, jak to vše zvládnou. Pro ně jsme tady my, odborníci na stěhování, společnost, která se ničím jiným, než stěhovacími službami nezabývá. Stačí poslat objednávku a dohodnout s námi detaily. Naší práci začínáme tak, že na místo vyšleme našeho technika. Tento zkušený pracovník je pak zodpovědný za celý proces přestěhování, za jeho hladký průběh. Na místě posoudí, co se bude stěhovat, co k tomu bude zapotřebí, jakou techniku si stěhování vyžádá. Rovněž si prohlédne prostory, kam se vše bude stěhovat, ověří si nutnost různých povolení na vjezd či průjezd našich vozů. Stěhování firem Stehovani-mamut.cz vypracuje cenovou nabídku. Po jejím odsouhlasení se dohodneme se zákazníkem na termínu akce. Abychom co nejmíň ovlivnili chod a provoz firmy, je možno se dohodnout na odpoledních, či večerních i nočních hodinách, případně na víkendu či svátku.

stěhovací dodávka

Abychom stěhované předměty uchránili před poškozením, používáme svůj obalový materiál. Od strečových folií, po bublinkové folie. Používáme kartonové krabice s držadly, kartony na obalení rohů, palety. Pro ochranu vašich předmětů jsme rovněž schopni vyrobit speciální přepravní boxy na míru. Po přestěhování na nové místo předměty uložíme tak jak si zákazník přeje, nebo přesně tak jak byly rozestavěny na původním místě. Po přestěhování náš technik zkontroluje přestěhované předměty a rovněž jede zkontrolovat vystěhované prostory, které rovněž můžeme připravit pro předání.