Pohodlné a praktické elektrokolo

Milujete procházky v přírodě, ale tolik toho nenachodíte? Tak co si takhle vzít na pomoc kolo? Ale ne tak ledajaké, protože to jde i pohodlněji. Stačí jen vyzkoušet e-bike.

dámské kolo

Kdo by nechtěl provozovat cyklistiku bez námahy a propocených triček – nechat se pohodlně vyvézt do kopečku, užívat si jízdu naplno s tím, že se můžete kochat okolní přírodou, neunavit se a nezapotit, no není to sen? S dámským horským elektrokolem to sen být nemusí. Pořiďte si i vy tento ekologický dopravní prostředek, který si zamilujete hned na první pohled a po první vyjížďce. Vyrazit s ním můžete i na drobný nákup – stačí ho jen vybavit košíkem, do kterého umístíte i menší nákup a nebudete se tak muset tahat s igelitkami.

Potěší vás moderní a elegantní design, vybavení v podobě LCD displeje nebo předních i zadních svítilen. Samozřejmě nechybí ani kvalitní hydraulické brzdy pro vaši bezpečnou jízdu. Díky hliníkovému provedení je kolo lehké, a přesto kvalitní, stabilní a odolné. Díky přítomnosti kvalitního odporového motoru vás čeká plynulá jízda v rychlosti až do výše 35 km / hod. Na jedno nabití můžete ujet až 160 km (záleží na typu baterie). Využít můžete třeba i praktickou cestovní nabíječku.
S tímto krasavcem můžete vyrazit jak do města, tak i do přírody a do terénu. Díky tomu si tak můžete užívat cyklistické vyjížďky kdekoliv chcete nebo si zařídit různé pochůzky ve městě, které tak díky tomuto dopravnímu prostředku stihnete mnohem rychleji. Dopravte se tam, kam právě potřebujete během chviličky, beze spěchu, a hlavně – bez námahy.

ebik

Pořiďte si tohoto praktického společníka, který vás vezme na výlety do přírody nebo vám pomůže zařídit nákupy či pochůzky ve městě. Díky tomuto praktickému a ekologickému přibližovadlu si nejen užijete pobyt na čerstvém vzduchu, ale také budete všude podstatně rychleji.