Praktická kabelka

Tašky přes rameno Novakabelka jsou velmi výhodné a praktické, a to hlavně z toho důvodu, že ji jednoduše dáte přes rameno a tím pádem máte volné ruce. Tohle na nich hodně oceňuji já, protože všude chodím pěšky, takže jsem ráda, když si dám tašku přes rameno. Říká se jim tak zvané crossbody. Znáte je taky jistě, že? A jsem si téměř jistá, že nenajdu ženu, která doma nemá alespoň jednu tašku přes rameno. Tašky přes rameno jsou taky výhodné v tom, že jsou moderní a na módní špici jsou vždy stálicí. Tohle vím jistě, protože moje maminka na ně nedá dopustit.

Každá kabelka je intimní záležitost.

Ona taky chodí všude jen pěšky, ale na druhou stranu zase moc ráda nakupuje a utrácí, takže oceňuje stejně jako já tašky přes rameno. A když to tak vezmu, tak v posledních letech tašky přes rameno nosí vlastně i pánové! A neříkejte mi, že ne, nebo že tašky přes rameno nosí jen určitá skupina mužů. Třeba gayů. To není pravda. Tašky přes rameno nosí úplně všichni muži. Vždyť přeci dříve pánové nosili kufry nebo kožené brašny. A doba se přeci mění. A když to tak vezmu, tak kdybych zašla až hluboko do historie, tak tašky původně nosili pouze pánové. Ano, je to tak. Dříve kabelky a tašky přes rameno nosili hlavně pánové nebo bohatí. Nyní v dnešním světě je to tak, že tašku přes rameno může nosit úplně kdokoliv.

Bez kabelky já nedám ani ránu.

I já ji nosila, když jsem byla malá, a to jsem si hrála i s autíčky. A taky mi autíčka nikdo nezakazoval. Tak proč by kabelky a tašky někdo zakazoval mužům? Vždyť je to blbost, ne? Podle mého názoru může nosit každý úplně co chce, a to bez ohledu na pohlaví. Dnešní doba je více volná a liberální, takže se nemusí nikdo bát. A jaké kabelky a tašky přes rameno máte vy nejraději? Já dávám přednost klasickým černým koženým, protože se hodí úplně ke všemu, ale taky doma mám jednu extravagantní. A zajímají vás kabelky přes rameno? Koukněte na naše webové stránky.