Úniková hra

Hledáte jedinečný zážitek s kamarády nebo s rodinou? Rádi byste něco společně podnikli, ale nevíte co? Chcete se u toho dobře pobavit, ale přitom rozvíjet své znalosti? Máme pro vás jedinečnou hru u které budete muset prokázat své zkušenosti. Přijďte vyzkoušet únikovou hru. Co to vlastně úniková hra je? Je to jedinečná zábava u které budete muset prokázat jak se dokážete zachovat ve vypjatých situacích. Jak rychlé máte logické myšlení a jak se zvládnete rozhodnout, když vám běží čas. Únikovky spočívají v řešení jednotlivých úkolů jako jsou hlavolamy, hledání ztracených klíčů k zamčeným zámkům, řešení šifer a hádanek. To vše vás bude čekat i u nás. Vše se odehrává v únikové místnosti, kde bude probíhat celá hra. Na každou hru je stanovený přesný čas, během kterého byste měli všechny úkoly vyřešit a uniknout ze zamčené místnosti. Hra je určena pro dva až pěti členné týmy. Cílem únikové hry je únik ven v časovém limitu. Teď už záleží jen na vás a vašich schopnostech a vědomostech. Budete mít na to dostatek kuráže a dostanete se ven ještě před tím než vám vyprší limit?

čas

Naše společnost nabízí dvě základní hry. Naši první Dvojitého agenta a naši druhou hru Samaru.

agent

  • Dvojitý agent se odehrává v době sovětského svazu a KGB. Stáváte se tajným agentem, který musí přijít na záhadu zmizelého kolegy George. Ten se záhadně ztratil po tom, co se dostal k tajným dokumentům sovětského svazu. Tyto dokumenty by měly vést k převratu vlády a jejich vyšvihnutí na vrchol. Dokumenty nesmí padnout do špatných rukou. Zvládnete zjistit včas, co se s nimi stalo a kde se nachází váš kolega?

  • Druhá hra je Samara. Hra je na podmět hororového filmu Kruh, který vešel na filmová plátna v letech dva tisíce dva. Hra obsahuje lekavé scény a není určena pro zbabělce. Cílem hry je najít a zneškodnit videokazetu, které je hlavní příčinou úmrtnosti zdejších obyvatel. Zachraňte město včas.